Puteți trimite dovada plății amenzii la e-mailul unității teritoriale din care face parte agentul constatator care v-a sancționat. Plata amenzii nu trebuie să depășească termenele legale stabilite prin OUG 2/2001.

Adresele de e-mail ale unităților teritoriale sunt:

Poliția Municipiului Reșița oug41.2016.resita@cs.politiaromana.ro
Poliția Municipiului Caransebeș oug41.2016.caransebes@cs.politiaromana.ro
Poliția Oraș Anina oug41.2016.anina@cs.politiaromana.ro
Poliția Oraș Bocșa oug41.2016.bocsa@cs.politiaromana.ro
Poliția Stațiunii Băile Herculane oug41.2016.baileherculane@cs.politiaromana.ro
Poliția Oraș Moldova Nouă oug41.2016.moldovanoua@cs.politiaromana.ro
Poliția Oraș Oravița oug41.2016.oravita@cs.politiaromana.ro
Poliția Oraș Oțelu Roșu oug41.2016.otelurosu@cs.politiaromana.ro

 

 

 

 

 

 

 

 

De asemenea nu mai este nevoie să veniți cu copie xerox a cărții de identitate pentru a obține documente eliberate de poliție. Este suficient să transmiteți copia scanată a documentului de identitate pe e-mailul serviciului de unde doriți să obțineți documente.

Documentul scanat trebuie să fie lizibil și să nu depășească în dimensiune 2 Mb.

Pentru a trimite e-mail vă rugăm selectați unul din serviciile de mai jos: apăsați direct pe link sau folosiți adresele de e-mail

Serviciul Cazier Judiciar, Statistică și Evidență Operativă - cazier@cs.politiaromana.ro
Serviciul Arme, Expolzivi, Substanțe Periculoase - oug41.2016.arme@cs.politiaromana.ro
Serviciul de Investigații Criminale - judiciar@cs.politiaromana.ro
Serviciul de Investigare a Criminalității Economice - economic@cs.politiaromana.ro
Serviciul Criminalistic - criminalistica@cs.politiaromana.ro
Serviciul de Resurse Umane - resurseumane@cs.politiaromana.ro
Serviciul de Ordine Publica - ordinepublica@cs.politiaromana.ro
Serviciul Cabinet - cabinet@cs.politiaromana.ro
Serviciul Rutier - oug41.2016.sr@cs.politiaromana.ro
Serviciul Financiar - financiar@cs.politiaromana.ro
Serviciul Logistic - logistica@cs.politiaromana.ro

 

Formulare

Adresă e-mail:  cabinet@cs.politiaromana.ro

Detalii

Adresă e-mail:  oug41.2016.sr@cs.politiaromana.ro

Detalii